Urszula Dudziak & Mika Urbaniak | UWAGA! Zmiana terminu koncertu!

Urszula Dudziak, Victor Davis - 20 kwietnia 2023
UWAGA! Zmiana terminu koncertu!
 
Informujemy, że uległ zmianie termin koncertu Urszula Dudziak w Kąśnej Dolnej. Koncert odbędzie się 20 KWIETNIA (czwartek), a nie jak podawaliśmy wcześniej 22 kwietnia.
 
Urszula Dudziak – polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami, jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych. 
 
Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.
 
Ma niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną. Ale muzyka, to tylko część życia artystki. Urszuli Dudziak posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje, jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”. Jest autorką dwóch książek „Wyśpiewam Wam Wszystko” i „Wyśpiewam Wam Wiecej”) oraz youtuberką, która aktywnie publikuje swoje vlogi. Ma do dyspozycji wiele kanałów, a na każdym nich odmienną grupę docelową. 
 
Urszula Dudziak pojawi się u nas w specjalnym kameralnym składzie wraz z gościnnym udziałem swojej córki Miki Urbaniak.
 
Urszula Dudziak – wokal, instrumenty modulacyjne
Mika Urbaniak – wokal
Victor Davis – gitara
Tomek Torres – cajon
 
Koncert w ramach trasy urodzinowej Urszuli Dudziak: „W 80 lat dookoła świata”
 
Bilety w cenie 50 zł w sprzedaży internetowej od 22 marca. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem sprzedaży.


Powrót