Aktualności

28 listopada 2023

KONKURS Pianistyczny w Tuchowie

Młodych pianistów zachęcamy do wzięcia udziału XXVII Ogólnopolskim i Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Ignacego Jana Paderewskiego, który odbędzie się w dniach 12-13 stycznia 2024 roku.

więcej
16 listopada 2023

Podziękowanie dla Związku Artystów Wykonawców STOART

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Związku Artystów Wykonawców STOART za dofinansowanie tegorocznej edycji Festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc.

więcej
14 listopada 2023

ZEMSTA – Sceniczne hity. TOP 5! | podsumowanie

Przedstawienia skierowane do szkół podstawowych i ponadpostawowoych, inspirowane polską literaturą i historią, są od pierwszej edycji sercem Festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc, z roku na rok przyciągając coraz więcej młodych widzów.

 

więcej
14 listopada 2023

MADONNY POLSKIE – wystawa prac Franciszka Kafla

W Dworze Ignacego Jana Paderewskiego nadal oglądać można interpretacje malarskie ikon z polskich sanktuariów maryjnych z dopisanym kaligraficznym tekstem modlitw Jana Pawła II. Wystawa jest dostępna dla zwiedzających do końca bieżącego roku.

więcej
18 września 2023

Spektakl dla młodzieży w ramach Viva Polonia!

ZEMSTA
Sceniczne hity. Top 5!
7-9 listopada (sześć spektakli)

więcej
13 września 2023

Festiwal Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc 2023

W dniach od 5 do 11 listopada trwać będzie kolejna, siódma edycja Festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc. W programie koncerty, spektakle dla młodzieży oraz wystawa.

więcej