Aktualności

25 września 2020
Festiwal Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc 2020
WAŻNE!
Informujemy, że w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju strefy żółtej i ograniczeniem liczby uczestników wydarzeń kulturalnych, pula miejsc na koncerty w ramach festiwalu Viva Polonia! Ku pokrzepieniu serc jest wyczerpana. Sprzedaż biletów na naszej stronie internetowej zostaje wstrzymana.
więcej
23 września 2020
26 września – Muzyka polska łącząca pokolenia

W najbliższą sobotę 26 września o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert „Muzyka polska łącząca pokolenia” w wykonaniu klarnecistki Barbary Borowicz i pianistki Anny Miernik.

więcej
10 września 2020
XXII MAŁOPOLSKIE DNI DZIEDZICTWA KULTUROWEGO „BRZMI DOBRZE” we Dworze Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Wśród zabytków prezentowanych w tegorocznej edycji Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego zaprezentowany zostanie Dwór Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

więcej
8 września 2020
Flamenco na dwa klarnety

W piątek 2 października o godzinie 18.00 w Dworku Ignacego Jana Paderewskiego odbędzie się koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki. Wystąpią Piotr Lato i Agnieszka Dąbrowska-Kras. Przy fortepianie zasiądzie Wioletta Fluda-Tkaczyk.

więcej
27 sierpnia 2020
VIVAT OPERA – Koncert w ramach drugiej edycji Royal Opera Festival

W piątek 4 września o godzinie 19.00 w dworze Ignacego Jana Paderewskiego odbędzie się koncert w ramach drugiej edycji Royal Opera Festiwal zatytułowany „Vivat Opera”.

więcej
11 sierpnia 2020
Natalia Kukulska, Atom String Quartet i Michał Dąbrówka

W sali koncertowej Stodole wystąpi znakomita wokalistka Natalia Kukulska z towarzyszeniem jednego z najlepszych polskich kwartetów jazzowych Atom String Quartet oraz perkusisty Michała Dąbrówki.

więcej
Starsze