Aktualności

25 marca 2020
REMINISCENCJE - historia trzech dekad Centrum Paderewskiego

Piotr Pławner, Mariusz Patyra, Tomasz Strahl, Klaudiusz Baran i Robert Morawski – śmietanka polskich kameralistów na wspólnej płycie z okazji jubileuszu 30-lecia Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.

więcej
28 lutego 2020
Natalia Kukulska, Atom String Quartet i Michał Dąbrówka - KONCERT PRZENIESIONY NA 18 WRZEŚNIA

W sali koncertowej Stodole wystąpi znakomita wokalistka Natalia Kukulska z towarzyszeniem jednego z najlepszych polskich kwartetów jazzowych Atom String Quartet oraz perkusisty Michała Dąbrówki.

więcej
30 stycznia 2020
POLSKA zobacz więcej – weekend za pół ceny

W dniach 20-22 marca 2020 roku zachęcamy wszystkich do odwiedzenia dworu Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej i skorzystania z oferty promocyjnej w ramach akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.

więcej
8 stycznia 2020
30 lat Centrum Paderewskiego

Rok 2020 przynosi nam wyjątkowy jubileusz – 30-lecie istnienia Centrum Paderewskiego.  Główne obchody jubileuszowe zaplanowaliśmy na lipiec, jednak cały sezon koncertowy w Kąśnej Dolnej  upływał będzie w atmosferze radosnego świętowania.

więcej
19 grudnia 2019
Pod skrzydłami Ministra Kultury przez kolejne trzy lata

18 pgrudnia w Warszawie został podpisany aneks do zawartej 31 marca 2017 roku umowy dotyczącej współprowadzenia Centrum Paderewskiego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

więcej
14 listopada 2019
Spotkajmy się u Paderewskiego | Koncert pamięci Pułkownika Jerzego Pertkiewicza

W najbliższą niedzielę 17 listopada zapraszamy na tradycyjny już koncert Spotkajmy się u Paderewskiego, organizowany przez lokalną społeczność we współpracy m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego czy Centrum Kultury i Promocji Gminy Ciężkowice. 

więcej
Starsze