30 lat Centrum Paderewskiego | Gala Trzech Dekad

Koncert Gala Trzech Dekad - 30 lat Centrum Paderewskiego, fot. Kornelia Cygan

Inauguracja obchodów, a zarazem kluczowy ich moment to zaplanowana na 24 lipca Gala Trzech Dekad z udziałem sław polskiej kameralistyki,  związanych z Kąśną od zarania. Na estradzie kąśnieńskiej stodoły wystąpią: Krzysztof Jakowicz, Vadim Brodski, Jakub Jakowicz i Robert Morawski. Galę poprowadzą Anna Woźniakowska i Jan Popis. 

Bilety w cenie 40 zł w sprzedaży wyłącznie internetowej od dnia 16 lipca (sprzedaż rozpoczyna się o północy).

WAŻNE!

W związku z bieżącą sytuacją epidemiczną wejście na koncert możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym złożeniu obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną wirusem Sars-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. OŚWIADCZENIE (do pobrania) należy wydrukować, wypełnić, podpisać i złożyć bezpośrednio przed koncertem w wyznaczonym przez organizatora miejscu.

 

Update: W dzisiejszej Gali Trzech Dekad z przyczyn zdrowotnych nie weźmie udziału Krzysztof Jakowicz. Maestro, za naszym pośrednictwem, przekazuje pozdrowienia dla wszystkich melomanów i wyraża nadzieję szybkiego spotkania z nimi w Kąśnej. Czego sobie i Państwu życzymy!Powrót