L-O-V-E. O miłości – solo i w duecie | Marta KRÓL i Kuba BADACH

LOVE | Marta Król i Kuba Badach - ikonka

Lipcowa, wakacyjna propozycja Centrum Paderewskiego to koncert niezapomnianych piosenek o miłości, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Zaśpiewają je dwa znakomite głosy: Marta Król i Kuba Badach, a towarzyszyć im będzie zespół Pawła Tomaszewskiego.

Marta Król to wokalistka poruszająca się w różnych stylach muzycznych, takich jak jazz, soul oraz pop. Autorka tekstów, pedagog oraz trener emisji głosu. Wydała pięć albumów studyjnych: „The First Look” (2011), „Thank God I’m a Woman” (2014), „Tribute To The Police” z Pawłem Tomaszewskim i jego zespołem (2017), „All About Me” (2021), „Sentimental Journey” (2022 – vinyl album). Gościnnie stworzyła album kolędowy „Z Tysiąca i Jednej Nocy Wigilijnych” Joachima Sevenitza (2019). Za debiutancki krążek została nominowana do najważniejszych nagród muzycznych w kraju: „Mateusz 2011” w kategorii Muzyka Rozrywkowa, „Fryderyk 2012” w kategorii jazzowy Fonograficzny Debiut Roku. Wybrana przez Program Trzeci Polskiego Radia do koncertu Debiuty podczas 49 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Kuba Badach to jeden z najwybitniejszych wokalistów w Polsce. Kompozytor, instrumentalista, aranżer a także producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyk. Lider zespołu Poluzjanci. Za sprzedaż solowych albumów „Oldschool” oraz „Tribute to Zaucha” uzyskał platynowe płyty.

W Kąśnej Dolnej Marta Król i Kuba Badach wystąpią wraz z zespołem w składzie: Paweł Tomaszewski – fortepian, instrumenty klawiszowe, Przemysław Hanaj – gitara, Grzegorz Kańtoch – perkusja, Dawid Główczewski – saksofon, Michał Kapczuk – kontrabas, gitara basowa.

Bilety w cenie 60 zł w sprzedaży od 28 czerwca (zakładka Koncerty). Sprzedaż stacjonarna biletów prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 w Dworze Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży. Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.Powrót